MaxBud Centrum Kostki Brukowej
pokaż

Asortyment

strona 7 z 9
Piccola Piccola

Drobne, trapezowe kostki Piccola zostały stworzone do realizacji szczególnie zakręconych pomysłów. Mają imponujące doświadczenie we wszelkich aranżacjach opartych na łukach, kołach i okręgach Dodatkową zaletą tej kreatywnej grupy jest szeroki wybór kolorów. Naturalny odcień barw sprawia, że można je dowolnie zestawiać, komponując niepowtarzalne motywy.

więcej
Piccola Piccola

Kostka Piccola to niezastąpiony materiał wszelkich aranżacji opartych na łukach, kołach i okręgach. Swoją plastyczność Piccola zawdzięcza formie, w której występuje. Pięć różnej wielkości trapezów tworzy system o dużych możliwościach aranżacyjnych. Drobne elementy zgrabnie układają się w gęste wzory, sprawiając, że nawierzchnia jest wiodącą ozdobą posesji.

więcej
Picola Picola

Płukana powierzchnia szlachetnych płyt Picola i wyraźnie widoczne otoczaki doskonale komponują się wśród zieleni. Bliskie naturze kolory subtelnie harmonizują z otoczeniem.
Płyty zwracają uwagę obfitością kamyków i wyraźnie porowatą fakturą.

więcej
Plato Plato

Kostka brukowa Plato to nowoczesne i wygodne rozwiązanie do aranżacji nawierzchni
wokół domu i w ogrodzie. Duże, wygodne formaty nierównomiernie ubarwionych kamieni
dają nieograniczone możliwości tworzenia prostych, lecz eleganckich przestrzeni.
Bruk Plato dostępny jest w ciepłej i zimnej kolorystyce, która doskonale współgra
ze szlachetnymi kostkami brukowymi, a łączenie dużych kamieni Plato z małymi,
bez fazowymi kostkami (np. Naturo), pozwala kreować interesujące wzory i dekory.
Wykorzystaj możliwości aranżacyjne!

więcej
Płyta ażurowa Płyta ażurowa

Poprzez wzornictwo i parametry techniczne płyta ażurowa wykorzystywana głównie jest w budowie parkingów, podjazdów garażowych, spadków w terenie. Ażury wypełnia najczęściej trawa lub drobne kruszywo co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszej galanterii betonowej przez długi okres czasu bez ingerencji człowieka. 

więcej
Płyty Gresowe z efektem betonu Płyty Gresowe z efektem betonu

Zewnętrzne płytki gresowe o modnym wyglądzie betonu
Współczesne projekty architektoniczne i aranżacyjne bardzo często bazują na materiałach, które przyciągają wzrok surowym obliczem i swego rodzaju bezpretensjonalnością. Taki właśnie jest beton, z charakterystyczną dla niego strukturą i paletą barw opartą głównie na chłodnych szarościach. Materiał ten stał się także inspiracją dla twórców gresów porcelanowych EVO_2/E™, którzy stworzyli kolekcję ultranowoczesnych płyt, wizualnie nawiązujących do pierwowzoru, lecz o lepszych właściwościach i parametrach technicznych. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl 

więcej
Płyty Gresowe z efektem drewna Płyty Gresowe z efektem drewna

Zewnętrzne płytki gresowe o wyglądzie drewnianych desek
Naturalne drewno od dawna urzeka szlachetnym wyglądem, zróżnicowaną kolorystyką i bogactwem faktur. O ile jednak wewnątrz pomieszczeń ten materiał wykończeniowy można wykorzystywać w dowolnych konfiguracjach, o tyle na zewnątrz nie zawsze sprawdza się on równie dobrze. Dotyczy to szczególnie miejsc narażonych na duże obciążenia, działanie wilgoci, a także zmiennych warunków atmosferycznych, czyli podjazdów garażowych, chodników, obrzeży i wnętrz basenów lub stref rekreacyjnych w ogrodzie. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl  

więcej
Płyty Gresowe z efektem kamienia Płyty Gresowe z efektem kamienia

Zewnętrzne płyty gresowe, które wyglądają niczym kamień naturalny
Naturalne skały, takie jak marmur, piaskowiec czy granit, imponują szlachetnym obliczem i ponadczasową elegancją. Inspirują również projektantów do tworzenia wyjątkowych materiałów wykończeniowych – wytrzymałych, stylowych i niezwykle uniwersalnych. Taka właśnie jest kolekcja innowacyjnych gresów porcelanowych EVO_2/E™, inspirowana wyglądem prawdziwych skał: od jasnego wapienia, marmuru czy piaskowca, po głębokie odcienie granitu i wulkanicznych głazów. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl

więcej
Płyty tarasowe Unique Stone Płyty tarasowe Unique Stone

Płyta tarasowa Unique Stone (prostota formy, funkcjonalność) ma szerokie zastosowanie na miejskich pasażach, skwerach i chodnikach, ale przede wszystkim płyty tarasowe Unique Stone nadają się do tworzenia unikalnych kompozycji zarówno wokół domu, a także w ogrodzie, na tarasie, balkonie jak również wokół basenu. 

więcej
Quadra Maxi Quadra Maxi

Quadra Maxi to wyjątkowe połączenie kwadratowego formatu popularnych płyt tarasowych Maxima z ciekawą fakturą produktów płukanych.

Co ciekawe, Quadra Maxi znakomicie sprawdzi się nie tylko na tarasach. Świetnie wygląda również w alejkach, na ścieżkach ogrodowych, dziedzińcach i różnego rodzaju placach. Nadaje każdemu z tych miejsc wyjątkowy, subtelny urok. 

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 324701196
kom. (+48) 785244255
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER