MaxBud Centrum Kostki Brukowej
pokaż

Asortyment

strona 6 z 7
Pastella Pastella

Płyty Pastella urzekają swoim gustownym, stonowanym charakterem. Prosty, duży format
oraz dwa kontrastowe kolory są idealną podstawą do zaprojektowania oryginalnej nawierzchni. Zwiększając możliwości aranżacyjne szlachetne płyty betonowe Pastella można komponować razem z naturalnymi kamieniami i kostkami brukowymi. Wybierz własne, stylowe rozwiązanie.

więcej
Piccola Piccola

Drobne, trapezowe kostki Piccola zostały stworzone do realizacji szczególnie zakręconych pomysłów. Mają imponujące doświadczenie we wszelkich aranżacjach opartych na łukach, kołach i okręgach Dodatkową zaletą tej kreatywnej grupy jest szeroki wybór kolorów. Naturalny odcień barw sprawia, że można je dowolnie zestawiać, komponując niepowtarzalne motywy.

więcej
Piccola Piccola

Kostka Piccola to niezastąpiony materiał wszelkich aranżacji opartych na łukach, kołach i okręgach. Swoją plastyczność Piccola zawdzięcza formie, w której występuje. Pięć różnej wielkości trapezów tworzy system o dużych możliwościach aranżacyjnych. Drobne elementy zgrabnie układają się w gęste wzory, sprawiając, że nawierzchnia jest wiodącą ozdobą posesji.

więcej
Picola Picola

Płukana powierzchnia szlachetnych płyt Picola i wyraźnie widoczne otoczaki doskonale komponują się wśród zieleni. Bliskie naturze kolory subtelnie harmonizują z otoczeniem.
Płyty zwracają uwagę obfitością kamyków i wyraźnie porowatą fakturą.

więcej
Plato Plato

Kostka brukowa Plato to nowoczesne i wygodne rozwiązanie do aranżacji nawierzchni
wokół domu i w ogrodzie. Duże, wygodne formaty nierównomiernie ubarwionych kamieni
dają nieograniczone możliwości tworzenia prostych, lecz eleganckich przestrzeni.
Bruk Plato dostępny jest w ciepłej i zimnej kolorystyce, która doskonale współgra
ze szlachetnymi kostkami brukowymi, a łączenie dużych kamieni Plato z małymi,
bez fazowymi kostkami (np. Palio czy Naturo), pozwala kreować interesujące wzory i dekory.
Wykorzystaj możliwości aranżacyjne!  

więcej
Płyta ażurowa Płyta ażurowa

Poprzez wzornictwo i parametry techniczne płyta ażurowa wykorzystywana głównie jest w budowie parkingów, podjazdów garażowych, spadków w terenie. Ażury wypełnia najczęściej trawa lub drobne kruszywo co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszej galanterii betonowej przez długi okres czasu bez ingerencji człowieka. 

więcej
Płyty tarasowe Unique Stone Płyty tarasowe Unique Stone

Płyta tarasowa Unique Stone (prostota formy, funkcjonalność) ma szerokie zastosowanie na miejskich pasażach, skwerach i chodnikach, ale przede wszystkim płyty tarasowe Unique Stone nadają się do tworzenia unikalnych kompozycji zarówno wokół domu, a także w ogrodzie, na tarasie, balkonie jak również wokół basenu. 

więcej
Quadro Quadro

System Quadro, podobnie jak Modena, umożliwia tworzenie matematycznych układów, choć obie grupy różni nieco kształt i wielkość poszczególnych form. Prosty kształt i powierzchnia kostek Quadro jest bardzo praktyczna. Poszczególne elementy nie posiadają bocznych faz dzięki czemu fugi są wąskie i bardzo regularne.

więcej
Qubo Qubo

Qubo to postarzana wersja niewielkiej kostki Pepito. Sprawdzi się zarówno jako oryginalny detal na nawierzchni z prostych płyt lub kostek z kolekcji Decco Antico, jak i samodzielny materiał, tworzący niezwykle estetyczną, niebanalną powierzchnię. Uniwersalna kolorystka pozwoli na skomponowanie aranżacji wpisującej się tak w nowoczesną, jak i rustykalną czy klasyczną stylistykę. Qubo to także świetna alternatywa dla kostek z granitu czy bazaltu.

więcej
ROMA Classic ROMA Classic

Ogrodzenie ROMA Classic składa się z elementów o prostym, geometrycznym kształcie. Ogrodzenie to doceniają osoby lubiące minimalizm i delikatna ascezę w designie. Z bloczków systemu ROMA Classic można zbudować zarówno klasyczne ogrodzenia z niską podmurówką i wąskimi słupkami, jak i pełne mury, które umożliwiają całkowite ogrodzenie posesji od uciążliwego otoczenia. Ogrodzenie nagrodzone Złotym Medalem MTP 2018.                                                    

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 324701196
kom. (+48) 785244255
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER